סנפלינג - עופר וג'יפ 4on4
צור קשר

*טיולי ג'יפים בחו"ל מיועדים לקבוצות סגורות בלבד, צפו במספר המינימלי לקבוצה בעמוד טיולי ג'יפים בחו''ל

סנפלינג

מידע כללי
מידע נוסף
סרטוני וידאו
המלצות
תמונות

סנפלינג הינה חוויה מיוחדת שלא נעשית באופן עצמאי אלא לאחר הכשרה ותוך שמירה על כל צרכי הבטיחות הדרושים. לכן, כשעושים סנפלינג חייבים לעשות אותו עם מדריכים מקצועיים ועם חברה בעלת ניסיון רב בתחום.

שרון, חוותה סנפלינג לראשונה בטיול שאורגן על ידי עופר וג'יפ מצורפת החוויה שלה:

"בין האטרקציות שהיו ביום הכיף שארגנו מהעבודה, הייתה אפשרות לעשות סנפלינג. אף פעם לא עשיתי סנפלינג, אבל כשהציעו, הייתה זו הזדמנות נהדרת לחוות את החוויה הזו תחת פיקוח של חברה מסודרת. עמדתי בתור עם שאר החברים שבחרו באטרקציה זו. הלב דפק מהתרגשות. ראיתי את חברי לעבודה יורדים אחד- אחד מהמצוק. עומדים כשגבם אל הקצה, אוחזים בחבל, ופוסעים לאט עד שמגיעים לקצה ואז… מעבר לו. התור שלי התקרב ודפיקות הלב התגברו. רתמו אותי במקצועיות, קיבלתי הסבר קצר כיצד לאחוז וראיתי את המדריכים המנוסים – אחד לידי בחלק העליון ואחד למטה ממתין ליורדים. אחזתי את החבל בשתי ידיי, והתחלתי ללכת אחורה, צעד אחר צעד עד לחלק המפחיד ביותר עבור מי שלא התנסה מעולם, לעבור את הקצה. טיפת אומץ ועידוד מהמדריך והייתי שם. מעבר לקצה. הייתה בזה תחושת הישג גדולה. לאחר מכן, התקדמתי על פי הוראות המדריכים ותוך זמן קצר כבר הייתי בקצה המסלול, למטה. הבטתי למעלה והתרגשתי. עשיתי זאת!"

כפי שניתן להבין גם מהדוגמא המצורפת בטיחות הינה מעל לכל. את מסלולי הסנפלינג אנחנו בעופר וג'יפ בודקים בקפידה לפני שאנחנו מזמינים את המטיילים שלנו לבוא איתנו לאטרקציה המרגשת הזו. למעשה, ניתן לבחור בכל אחד מאתרי הסנפלינג המאושרים בארץ. אחרי שאנחנו בוחרים את המסלול, אנחנו דואגים לכל אמצעי הבטיחות הדרושים. המדריכים המלווים את האטרקציות בכלל ואת הסנפלינג בפרט, הם מדריכים מנוסים מאוד, עברו הכשרה קפדנית והם בעלי תעודות הסמכה. הציוד המשמש לסנפלינג הינו חדיש ביותר ונבדק לפני כל פעילות. אנו נוקטים את כל אמצעי הבטיחות על מנת שאתם תוכלו לגלוש בראש שקט.

עופר וג'יפ הינה החברה היחידה שעושה טיולים אתגריים המשלבים אטרקציות גם בארץ וגם בעולם ולכן הידע המצטבר שלנו, והניסיון הרב שלנו גורמים לנו להיות הטובים ביותר בתחום האטרקציות האתגריות.

בין אם אתם מטיילים בקבוצה קבועה ביחד או רוצים לארגן יום גיבוש מהעבודה, תוכלו לשלב בטיול אטרקציות שונות וביניהן את הסנפלינג. בשל דרגת הקושי של הסנפלינג, חשוב לקחת בחשבון שלא כל משתתף בטיול ירצה לבצע את האטרקציה הזו. בכל מקרה, למי שיבחר להתנסות בסנפלינג צפויה חוויה חד-פעמית.

אנו מבצעים את הפעילויות בקבוצות של 10 משתתפים לפחות ומעלה – הפעילויות מיועדות למוסדות וארגונים, פעילויות למשפחות וקבוצות נוספות 

עם זאת, מומלץ לעקוב אחר לוח הפעילויות הפתוחות המפורסם מעת לעת באתר בתאריכים ספציפיים,  לפעילויות הפתוחות שיפורסמו ניתן להצטרף גם כבודדים בהרשמה מול המשרד בטלפון  04-6070159 , בעלות של 100 ש"ח למשתתף.

בטיחות מעל הכל

סנפלינג הוא תחום שאנו מתמחים בו כבר שנים, אך בכל זאת אין ולו טיפה של זלזול בבטיחות והיא באה כערך עליון. בגלישת צוקים מן הסתם אין מקום לטעויות, עבר אנשים רבים מדובר על חוויה מפחידה בהתחלה – אך באמת שאין מה לחשוש כי הצוות המיומן והציוד האיכותי מאפשרים ליהנות בצורה בטוחה ובלי לחשוש. גלישת סנפלינג נעשית רק בעזרת רתמות, חבלים ואביזרים מוקפדים, איכותיים ולאחר תהליכי בדיקה שגרתיים. כל פעילות גלישת צוקים שאנו מנהלים כוללת תדריך בטיחות ראשוני וכמובן ליווי צמוד של מדריכים מנוסים.

מתאים לכל אחד ואחת

פעילות סנפלינג היא כה איכותית ומהנה כי היא אחד התחומים האתגריים שמתאימים לטווח הרחב ביותר של אנשים. ילדים כבר מגיל 5 (ולעיתים אפילו 4!) יכולים לגלוש בבטחה ובנוחות ממצוקים וגם אזרחים ותיקים יכולים בהחלט ליהנות מגלישה נינוחה ואיכותית. הרתמה נקבעת על פי גודלו ומשקלו של הגולש והחבלים מיועדים לשאת עומסים הרבה יותר גדולים מאשר משקל גופו של אדם.

חלק השיא של טיולי שטח מרהיבים

גלישות סנפלינג מתאימות לכל כך הרבה מצבים ואירועים, בייחוד נהוג לקיים את גלישת הצוקים כחלק השיא של טיולי שטח מרהיבים ומהנים ברחבי ישראל. זו פעילות שמתאימה במיוחד במסגרת טיולי ג'יפים מודרכים ומסעירים בדרכים ובשבילים – מגיעים לאתר הגלישה לאחר טיול מגבש ומהנה במיוחד ומסיימים בגלישה מצוק מרהיב עם נוף מהמם.

מעבר לכך, פעילות סנפלינג מתאימה בצורה מצוינת לימי הולדת בשטח, אירועי חברה יוצאים מגדר הרגיל, טיולי בר מצווה או בת מצווה, ימי גיבוש, מסעות טרקטורונים,  טיולי בית ספר או תנועת נוער ולמעשה כל פעילות בטבע תתעצם ותהיה בלתי נשכחת אם נשלב בה גלישת סנפלינג באחד מבין מגוון אתרים מרהיבים.

מצוקים מדהימים בכל רחבי הארץ

אנו מציעים גלישת סנפלינג מודרכת, מלווה ואיכותית במגוון אדיר של אתרים ברחבי ישראל, מהצפון לדרום וממזרח למערב. לכל סגנון של מטיילים וסגנון טיול יש צוקים מתאימים מבחינת מיקום, דרגות קושי (ודרגות פחד…) דרכי הגעה וכן הלאה. יש פעילויות סנפלינג שמגיעים אליהן עם הרכב במסגרת השיא של הטיול ויש טיולים שלמים שבמסגרתם פעילות גלישת צוקים על מנת להגיע למיקומים מיוחדים שרק כך ניתן לגשת אליהם.

הניסיון עושה את ההבדל

הניסיון של חברת עופר וג'יפ יוצר את ההבדל בטיולים ובפעילויות הגלישה שלנו, אנו מציעים מגוון שילובים עם טיולים מיוחדים במינם, בטיחות ממדרגה ראשונה והנאה מובטחת. עופר וג'יפ מציעים טיולי ג'יפים בשילוב גלישת צוקים, הפקת ימי גיבוש אתגריים ומיוחדים, טיולי טרקטורונים, טיולי שטח ועוד אינספור פעילויות שטח שיוציאו אתכם מהשגרה, יזרימו את הדם ויעניקו לכם חוויה בלתי נשכחת.

סנפלינג במערת קשת 9.10.14 – פעילות פתוחה בסוכות

סנפלינג מצוק גפת בגלבוע 31.8.12

סנפלינג בצוק גפת

סנפלינג בנחל תמר

סנפלינג במערת קשת

יום כיף סנפלינג קיבוץ טללים


צור קשר
יצירת קשר השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם לתיאום תאריך

*טיולי ג'יפים בחו"ל מיועדים לקבוצות סגורות בלבד, צפו במספר המינימלי לקבוצה בעמוד טיולי ג'יפים בחו''ל

EN RU
להזמנת טיולים בארץ ובחו"ל 04-6070159
יצירת קשר השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם לתיאום תאריך

*טיולי ג'יפים בחו"ל מיועדים לקבוצות סגורות בלבד, צפו במספר המינימלי לקבוצה בעמוד טיולי ג'יפים בחו''ל